Setkání občanů s prezidenten republiky Milošem Zemanem v Bechyni ve středu 1. června 2016 od 16.30 hodin


 

 Pokračování

Josef Kapek - Uprchlická krize

 Pokračování

Josef Kapek - Budoucnost české energetiky

Tento seminář se konal 30.5.2016 v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR.

 Pokračování

Oslavy 71. výročí ukončení 2. Světové války na Táborsku a Milevsku

 Pokračování

Ministr Jan Mládek podepsal s Jihočeským krajem memorandum o energetických úsporách

Cílem memoranda je vytvoření platformy, která umožní spolupráci MPO a Jihočeského kraje pro zavedení energetického managementu a snižování nákladů na energetický provoz budov spravovaných krajem.

 Pokračování

Ministr Jan Mládek navštívil společnosti C-Energy Bohemia, Teplárna Planá nad Lužnicí

V pondělí 16. května se uskutečnila návštěva ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka v Teplárně Planá nad Lužnicí. Teplárna je stabilním dodavatelem tepla pro domácnosti na Táborsku, především v sousedním Sezimově Ústí, technologického tepla pro významné podniky v sousední průmyslové zóně, kam patří například Madeta Planá nad Lužnicí, Silon Planá nad Lužnicí, Kovosvit Sezimovo Ústí či Maso Planá. Dodává rovněž elektrickou energii do lokálních distribučních soustav. Distribuuje též pitnou vodu především okolním průmyslovým podnikům.

 Pokračování

Ministr Jan Mládek v ZVVZ Milevsko

 Pokračování

Ministr Jan Mládek navštívil dodavatele zařízení pro ekologii ovzduší ZVVZ Milevsko

S uvolněním sankcí v Íránu přicházejí nové šance pro české exportéry včetně ZVVZ Milevsko.

Management společnosti ZVVZ Milevsko jednal s ministrem Janem Mládkem o možnostech rozšíření českého exportu do Íránu a obecně do zemí východního trhu. Společnost ZVVZ Milevsko před lety přišla v souvislosti s uvalením embarga na dovoz technologií do Íránu o významnou zakázku při budování jediné jaderné elektrárny v Íránu. S uvolněním sankcí ale v této osmdesátimilionové zemi přicházejí nové šance pro české exportéry včetně ZVVZ. Právě otázky exportu, budoucnosti ruského a obecně východního trhu tvořily významnou část z debaty ministra Jana Mládka s vedením této významné jihočeské společnosti.

 Pokračování

Jan Mládek navštívil firmu Kovosvit MAS a.s. v Sezimově Ústí

 Pokračování

Tiskové prohlášení místní organizace ČSSD Tábor ke koaliční krizi

2. 5. 2016, Tábor

I.

Jaká je situace

1/ Zasedání zastupitelstva města Tábora dne 18. 4. 2016 schválilo záměr bezúplatného převodu sportovního areálu Kvapilova do vlastnictví města Tábor za podmínky, že město Tábor uskuteční kroky vedoucí k realizaci modernizace areálu pro profesionální fotbal dle Licenčního manuálu Fotbalové asociace ČR a rozhodlo pro jeho realizaci o vyčlenění částky 15 mil. Kč z rozpočtu města.

 Pokračování

  stránka 1/10   následující>>